[ИНТЕРВЈУ] Ратко Николовски за Фокус на тема криптовалути

Погледни ја оригиналната статија што го содржи целосното интервју.

https://fokus.mk/intervju-nikolovski-vo-kriptovaluti-treba-da-se-investira-koga-ima-panichna-rasprodazhba/?fbclid=IwAR15Nu_QG3Q9pv8wbYG-b6ZHTXob_7880Si_VO_ytsO54pH1yo8EfxiIQZY
Оригинална статија

За повеќе информации и дружење зачлени се во нашата ФБ група или заследи не на Твитер.

Rate:

5 out of 5 stars(2 ratings)

Напишете коментар

Блог

Добредојде на нашиот блог. Тука ќе ги најдеш сите статии од Крипто Култура и линкови до оригиналните содржини.

За да најдеш некој друг ресурс или апликација, погледни ги сите ресурси или колекции.

Една од формациите со која ќе ве запознаеме на нашиот напреден…

Прочитај повеќе

MARKET CIPHER A - Прво од блок од три видеа за оваа алатка каде ќе ги…

Прочитај повеќе

BTC halving е основата на оваа крипто валута и нејзината blockchain…

Прочитај повеќе

Newsletter

Не пропуштај да се зачленеш во единствената крипто листа на македонски!

За Крипто Култура

Од заедницата - за заедницата

Навигација
Заследи

Блокатор на реклами

Здраво! Покажете ја Вашата поддршка и исклучете го Вашиот блокатор на реклами. Благодарни сме за Вашата поддршка.

Refresh Page
x